ماندگاری لمینت دندان

ماندگاری لمینت دندان

ماندگاری لمینت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

آیا ماندگاری لمینت دندان زیاد است؟

با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی ماندگاری لمینت دندان و عوامل موثر در آن بپردازیم.

لمینت دندان یک روش نوین در زیباسازی دندان ها به شمار می آید. این تکنیک زیبایی سبب افزایش زیبایی دندان ها و نمای مطلوب آن ها می شود.

دکتر شهریار جنانی دندانپزشک و جراح لثه و دهان  ، با دانش و مهارت بالا می باشند. شما عزیزان  می توانید جهت انجام لمینت با ماندگاری بالا ،  با شماره های ۳۲۲۴۲۱۵۱-۳۲۲۵۴۲۲۷-۰۲۶ تماس  حاصل فرمائید و یا به کانال اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

معمولا اشخاصی که نسبت به رنگ دندان های خود و نظم آن ها احساس مطلوبی ندارند در زمره ی افرادی هستند که می توانند با لمینت دندان زیبایی را برای دندان های خود به ارمغان آورند.

دندان های مرتب و خوش رنگ همیشه در گیرایی و جذابیت لبخند تاثیر مهمی داشته است. امروزه ارتباطات اجتماعی از جمله مهم ترین پارامترهای زندگی شخصی و اجتماعی افراد است. بنابراین داشتن اعتماد بنفس مناسب ناشی از زیبایی چهره و لبخندی دل نشین نقش مهمی در ارتقا روابط افراد ایفا می کند.

به دلیل مزایای چشمگیر این تکنیک زیبایی ، لمینت دندان در بین افراد محبوبیت چشمگیری یافته است. در حال حاضر سوال بسیاری از متقاضیان لمینت دندان ، در مورد طول عمر و ماندگاری لمینت دندان است. برای بررسی ماندگاری لمینت دندان نیاز است تا به پارامترهای متفاوتی توجه کرد.

مزایای لمینت دندان شامل موادی همچون: مرتب کردن دندان ها ، حفظ بافت اصلی دندان و ایجاد رنگی مطلوب و ایده آل در دندان ها می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش نوین به مقاله ی لمینت دندان ، دکتر شهریار جنانی دندانپزشک زیبایی در کرج ، مراجعه نمایید.

ماندگاری لمینت دندان

نمونه ی لمینت دندان توسط دکتر شهریار جنانی

نکات مهم در ماندگاری لمینت دندان

  • همانطور که می دانید در نتیجه دهی مثبت و رضایت بخش تکنیک های زیبایی ، تجربه و مهارت دندانپزشک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این پارامتر بسیار مهم در نتیجه دهی رضایت بخش تاثیر بسزایی دارد.

بنابراین نیاز است تا با انتخاب بهترین و مجرب ترین دندانپزشک زیبایی ، لمینت دندان با کیفیت و ایده آلی را به خود هدیه دهید. این نکته از این حیث قابل توجه می باشد که دندانپزشک حاذق با تمامی ویژگی های ساختاری دندان ، اصول زیبایی دندان و تاثیر آن بر چهره ی افراد ، آشنا می باشد و می تواند از بهترین روش زیبایی به منظور نتیجه ای رضایت بخش ، بهره گیرد.

  • عامل مهم دوم ، نوع مواد کاربردی در لمینت دندان می باشد. هرچه این مواد با کیفیت باشند ماندگاری و طول عمر بالاتری دارند.
  • با این حال پارامتر مهم دیگری که در ماندگاری لمینت دندان نقش مهمی را ایفا می کند، نحوه ی مراقبت و رعایت نکات بهداشتی توسط خود فرد می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری لمینت دندان

با توجه به موارد زیر می توان طول عمر و ماندگاری لمینت دندان را تقویت بخشید.

  • مسواک زدن مناسب

جهت مسواک زدن در این حالت از سمت لثه به سمت دندان می باشد.

  • از مصرف غذاهای سفت و بسیار خشک اجتناب کنید.

خوردن این مواد غذایی سبب ایجاد فشار زیادی به دندان های لمینت شده می شود که ممکن است به آن آسیب وارد کند.

  • بعد از مصرف مواد غذایی یا نوشیدنی های رنگی دندان های خود را بشویید و مسواک بزنید.
  • سطح پشتی دندان ها را نیز مسواک بزنید.
  • کشیدن درست نخ دندان

نخ دندان، تاثیر بسزایی در تمیز شدن فضاهای بین دندانی و خروج مواد غذایی از لا به لای دندان ، دارد.

 

برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =