ایمپلنت دندان

تا چند سال گذشته علیرغم پیشرفت در مراقبت از دندان ، میلیون ها آمریکایی از ریزش دندان رنج می برند ، که عمدتا به علت پوسیدگی ، بیماری پریودنتال یا آسیب است . برای سالهای بسیاری ، تنها گزینه های درمانی افرادی که دندان هایشان را از دست داده بودند ، پل ها و پروتزهای دندانی بودند. اما امروز ، ایمپلنت دندان در دسترس هستند .

ایمپلنت های دندانی چیست ؟

ایمپلنت های دندانی ریشه های جایگزین دندان هستند . ایمپلنت ها یک پایه قوی به شمار می آیند .

مزایای ایمپلنت های دندانی چیست ؟

مزایای بسیاری برای ایمپلنت های دندانی وجود دارد ، از جمله :

ظاهر بهبود یافته ایمپلنت دندان به دندان های خود نگاه می کنند و احساس می کنند. و چون آنها طراحی شده اند تا با استخوان فریز شوند ، آنها دائمی می شوند .

گفتار بهبود یافته با دندان مصنوعی ضعیف ، دندان ها می توانند درون دهان لغزش کنند و باعث می شوند که شما کلمات را خجالت زده یا خراشیده کنید .  ایمپلنت های دندانی به شما اجازه می دهد بدون نگرانی صحبت کنید .ایمپلنت ها ناراحتی پروتزهای متحرک را از بین می برند

برای انجام هر گونه از خدمات دندانپزشکی بهتر است به دندانپزشک ماهر و با تجربه مراجعه نمایید .

ایمپنت ها در هنگام مصرف مواد غذایی راحت تر هستند .  ایمپلنت های دندانی مانند دندان های خود عمل می کنند و به شما اجازه می دهند غذاهای مورد علاقه خود را با اعتماد به نفس و بدون درد بخورید .ارتقاء اعتماد به نفس در ایمپلنت های دندانی است . می توانند لبخند زیباتر داشته باشید .بهداشت دهان و دندان بهبود یافته است . ایمپلنت های دندانی نیازی به کاهش دندان های دیگر ندارند ، به عنوان یک پل پشتیبانی می کند. دندان های مجاور برای حمایت از ایمپلنت اصلاح نشده اند ، بیشتر دندان های خود را دست نخورده باقی می گذارند .طول عمر ایمپلنت ها بسیار با دوام هستند و سال ها طول خواهد کشید .

با مراقبت خوب،  بسیاری از ایمپلنت ها دائمی هستند .ایمپلنت های دندانی موفق هستند؟

میزان موفقیت در ایمپلنت های دندانی متفاوت است، بسته به جایی که در فک وجود دارد، ایمپلنت ها قرار می گیرند، اما به طور کلی، ایمپلنت های دندانی دارای میزان موفقیت تا 98٪ می باشند. همانطور که اشاره شد ایمپلنت با مراقبت مناسب می توانند دائمی باشند .

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =